FW3
FW3
FW3

ne do t'ju sigurojmë
merrni gjithmonëmë e mira
rezultatet.

Merrni mostra dhe libra me figura falasGO

Për të luftuar kundër epidemisë së COVID-19, Hangzhou Funworld Biotech Co., Ltd. zhvilloi një seri testesh të shpejta diagnostikuese për COVID-19, duke përfshirë testin e shpejtë të antigjenit SARS-CoV-2 (COVID-19 Ag), Coronavirus COVID -19 Test i Shpejtë i Antitrupave IgG/IgM dhe Testi i ri i Antitrupave Neutralizues SARS-CoV-2. Testi i shpejtë i kombinuar i antigjenit SARS-COV-2/Influenza A+B, Testet e të gjitha serive me CE, ISO13485 dhe në listën e bardhë kineze. Testi i antigjenit COVID-19 tashmë është regjistruar në Gjermani.

about01

ju këshillojmë të zgjidhni
një vendim të drejtë

Si kompani e re, ne do të vazhdojmë kërkimin dhe inovacionin, do të vazhdojmë të mësojmë teknologjinë kryesore ndërkombëtare, për të përmbushur nevojat e tregut.

 • Kompletet e testeve të shpejta për COVID
 • Komplete testimi të fertilitetit
 • Komplete për testimin e sëmundjeve infektive
 • Kompletet e testimit të shënuesve të tumorit
 • Komplete testimi për shënues kardiak
 • Komplete testimi për drogën e abuzimit
service_img

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira.

 • icon
  2020

  E themeluar në

  Hanzhou Funworld Biotech Co., LTD u krijua në qershor 2020
 • icon
  30

  Ekipi ynë

  Aktualisht, ne kemi 30 staf menaxherial.
 • icon
  20

  Përvoja

  Themeluesi i kompanisë ka mbi 20 vjet përvojë në fushën IVD.
 • icon
  9000

  Zona

  Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 9000 metrash katrorë, nga të cilat sipërfaqja e pastër është rreth 500 metra katrorë, rajoni i përgjithshëm është rreth 3000 metra katrorë

Kërkim për listën e çmimeve

Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror me respektimin e parimit të cilësisë së pari. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe besim të vlefshëm midis klientëve të rinj dhe të vjetër..

dorëzo tani

Kompania e kaloi me sukses certifikatën
i IS013485 dhe CE

shikoni më shumë
 • Mirë se vini Medica Expo 13-16 NËNTOR 2023

  Mirë se vini Medica Expo 13-16 NOR 2023 Ekipi i Biotech Hangzhou Funworld po prezanton në MEDICA 2022 (Düsseldorf, Gjermani). Ndërsa kompania vazhdon të zhvillohet, ekipi i R&D vazhdon të rritet, përgjigja përkatëse e tregut është shumë e shpejtë, Hangzhou do të nisë Funwor të ri produktet në kabinë, suc
 • Certifikatat CE

  CE CERTIFICATESHangzhou Funworld Biotech Co., Ltd kaloi me sukses certifikatën e CE MARK për qëllimin e mëposhtëm: dizenjimi dhe zhvillimi, prodhimi dhe shpërndarja e kompletit diagnostikues in vitro për zbulimin e hormoneve, barnave të abuzimit, sëmundjeve infektive, markerit të tumorit dhe shënuesit kardiak .1_CE-
 • Funworld Biotech në Indonezi Hospital Expo 2023 (18-21 TETOR 2023)

  Në Indonezi Hospital Expo 2023 është planifikuar të mbahet më 18-21 TETOR 2023. Kjo ekspozitë paraqet pajisjet dhe mjekësinë mjekësore, farmaceutike, klinike dhe laboratorike. Është një shans i madh për lojtarët e industrisë që të shfaqin produkte dhe inovacione dhe të rrjetëzohen për investime fitimprurëse.
 • Panairi Mjekësor Tajlandë 2023

  Medical Fair Thailand 2023Hangzhou Funworld Biotech Co., Ltd do të marrë pjesë në ekspozitën (Medical Fair Thailand 2023) nga 13 deri më 15 shtator 2023. Mezi presim t'ju shohim në stendën P32-2. Këtu do të ofrojmë çmimin më të mirë për HCG , Hbsag , HCV , Hp Ab, HP Ag , Sifilis , Malaria , Dengue Rapid T
 • Medlab Lindja e Mesme 2023 – Hangzhou Funworld Biotech Co., Ltd

  Medlab Middle East 2023– Hangzhou Funworld Biotech Co., LtdEkipi i Hangzhou Funworld Biotech mori pjesë në Ekspozitën e Dubait 2023. Gjatë ekspozitës, Funworld Biotech shfaqi shumë produkte të dobishme, veçanërisht fletë të paprera për seritë DOA, seritë e sëmundjeve infektive dhe